درباره ما
زودکس از مهر ماه سال ۹۸، در قالب یه پلتفرم واسط بین مجموعه‌دار و خریدار فعالیت خودش رو شروع کرد. این پلتفرم در بیش از ۳ سال گذشته، برای جلب اعتماد و رضایت مشتریان تلاش زیادی کرده و تا امروز با حمایت مخاطبین وفادار، به موفقیت‌های بزرگی دست پیدا کرده.
یکی از دستاوردهای قابل توجه زودکس در سال ۱۴۰۱، گذر کردن از مرز استان کرمان و شروع فعالیت در بندرعباس بود. علاوه‌بر اون، شروع به کار زودکس در شهرستان‌های رفسنجان، سیرجان و جیرفت، به مرور زودکس رو به یک پلتفرم نام‌آشنا برای هم استانی‌های عزیز تبدیل و استقبال بی‌نظیر از این پلتفرم، ما رو برای برداشتن قدم‌های بزرگ‌تر در سال ۱۴۰۲، استوارتر کرد.
تیم زودکس امروز نزدیک به ۱۰۰ پرسنل قراردادی در تیم‌های فنی، پشتیبانی، مارکتینگ، لجستیک، اداری و مدیریت داره و برای بیشتر از ۳۰۰ سفیر اشتغال‌زایی کرده. ما مثل همیشه روز به روز برای بهتر شدن و شریک شدن در شادی و حال خوب شما در تلاشیم و امیدواریم به زودی به یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های خدمت‌رسانی در کشور تبدیل بشیم.
رسیدگی به انتقادات و پیشنهادات: 03491090217
پیشتیبانی سفارش: 021 9101 4400 - 034 9101 4400
ساعت کاری: همه روزه 8 الی 24
زودکس، شما مشتریان عزیز رو به فروشگاه ها متصل می کنه تا راحت ترین و سریع ترین خرید آنلاین رو تجربه کنید. فقط در چند دقیقه سبد خریدتون رو از چندین مجموعه تکمیل کنید و در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید.
logo-samandehi enamad
تمامی لوگو ها ، عکس ها و سایر محتوا های قرار داده شده با احترام متعلق به زودکس است و امتیاز استفاده از این اطلاعات تنها برای زودکس مجاز است .