نحوه ثبت نام در زودکس

برای ثبت نام در زودکس ابتدا روی ایکون
در صفحه کلیک کنید.

سپس پنچره ای برای شما باز می شود که شماره تلفن همراهتان را درخواست می کند. پس از وارد کردن شماره تماس روی دکمه ادامه کیلک کنید.

حال به شماره ای که وارد کرده اید یک کد ارسال می شود. این کد را در پنجره ی جدیدی که باز شده است وارد کنید. سپس روی گزینه ورود کلیک کنید.

سپس در صفحه پروفایل به قسمت اطلاعات شخصی می روید.

با کلیک کردن بر روی گزینه ویرایش اطلاعات، اطلاعات شخصی خود را تکمیل کنید.

درباره زودکس

قسمت فروشگاهی زودکس واسطی بین مشتریان و فروشگاه ها می باشد که به سفارش و ارسال خرید های شما مشتریان عزیز سرعت می بخشد. در حال حاضر زودکس با رستوران ها، فست فود ها، کافه ها، میوه فروشی ها، سوپر مارکت ها و... به صورت قراردادی کار میکند و این خدمات را با سرعت بیشتری درب منزل شما می آورد چرا که بجای تماس های تلفنی با فروشندگان آنها به صورت آنلاین از طریق سیستم متوجه سفارش شما خواهند شد و آماده سازی سفارش شما با سرعت بیشتری انجام خواهد گرفت.

ارتباط با زودکس
پیگیری سفارشات : ۰۲۱ ۹۱۰۹ ۴۴۶۴ پیگیری سفارشات شماره دوم : ۰۲۱ ۹۱۰۱ ۴۴۰۰ شماره دوم پشتیبانی کرمان :‌ 0935 543 1221 رسیدگی به شکایات و پیشنهادات : 0912 884 4262
تمامی لوگو ها ، عکس ها و سایر محتوا های قرار داده شده با احترام متعلق به زودکس است و امتیاز استفاده از این اطلاعات تنها برای زودکس مجاز است .