شیوه های پرداخت در زودکس

شیوه پرداخت سفارش در زودکس به دو صورت است :

روش اول پرداخت آنلاین است. در این روش شما می توانید از طریق کارت های عضو شتاب پرداخت خود را انجام دهید. در این روش می توانید از کیف پول خود نیز استفاده کنید.

روش دوم پرداخت در محل است. در این روش شما مبلغ سفارش را هنگام تحویل گرفتن سفارش از پیک زودکس از طریق کارت خوان پرداخت می کنید. لازم به ذکر است که در این روش امکان استفاده از کیف پول وجود ندارد.

زمانی می توانید از این روش استفاده کنید که حداقل یک بار پرداخت آنلاین را انجام داده باشید.

درباره زودکس

قسمت فروشگاهی زودکس واسطی بین مشتریان و فروشگاه ها می باشد که به سفارش و ارسال خرید های شما مشتریان عزیز سرعت می بخشد. در حال حاضر زودکس با رستوران ها، فست فود ها، کافه ها، میوه فروشی ها، سوپر مارکت ها و... به صورت قراردادی کار میکند و این خدمات را با سرعت بیشتری درب منزل شما می آورد چرا که بجای تماس های تلفنی با فروشندگان آنها به صورت آنلاین از طریق سیستم متوجه سفارش شما خواهند شد و آماده سازی سفارش شما با سرعت بیشتری انجام خواهد گرفت.

ارتباط با زودکس
پیگیری سفارشات : ۰۲۱ ۹۱۰۹ ۴۴۶۴ پیگیری سفارشات شماره دوم : ۰۲۱ ۹۱۰۱ ۴۴۰۰ شماره دوم پشتیبانی کرمان :‌ 0935 543 1221 رسیدگی به شکایات و پیشنهادات : 0912 884 4262
تمامی لوگو ها ، عکس ها و سایر محتوا های قرار داده شده با احترام متعلق به زودکس است و امتیاز استفاده از این اطلاعات تنها برای زودکس مجاز است .