رویه ارسال زودکس

رویه ارسال سفارش در زودکس به این صورت است، که بعد از تکمیل سفارش و پرداخت سفارش، سفارش شما در حالت تایید مجوعه قرار میگیرد.
پس از این که مجموعه سفارش شما را تایید کرد. سفارش شما در حالت آماده سازی قرار میگیرد، که زمان آماده سازی سفارش هم مشخص شده است.
پس از اتمام زمان آماده سازی پیک زودکس سفارش شما را تحویل گرفته و سفارش شما به حالت ارسال تغییر می کند، که می توانید حرکت پیک را تا محل آدرس دنبال کنید.
حال پس از تحویل گرفتن سفارش، سفارش به حالت تحویل داده شده تغییر می کند.
درباره زودکس

قسمت فروشگاهی زودکس واسطی بین مشتریان و فروشگاه ها می باشد که به سفارش و ارسال خرید های شما مشتریان عزیز سرعت می بخشد. در حال حاضر زودکس با رستوران ها، فست فود ها، کافه ها، میوه فروشی ها، سوپر مارکت ها و... به صورت قراردادی کار میکند و این خدمات را با سرعت بیشتری درب منزل شما می آورد چرا که بجای تماس های تلفنی با فروشندگان آنها به صورت آنلاین از طریق سیستم متوجه سفارش شما خواهند شد و آماده سازی سفارش شما با سرعت بیشتری انجام خواهد گرفت.

ارتباط با زودکس
پیگیری سفارشات : ۰۲۱ ۹۱۰۹ ۴۴۶۴ پیگیری سفارشات شماره دوم : ۰۲۱ ۹۱۰۱ ۴۴۰۰ شماره دوم پشتیبانی کرمان :‌ 0935 543 1221 رسیدگی به شکایات و پیشنهادات : 0912 884 4262
تمامی لوگو ها ، عکس ها و سایر محتوا های قرار داده شده با احترام متعلق به زودکس است و امتیاز استفاده از این اطلاعات تنها برای زودکس مجاز است .