قوانین و مقررات زودکس

قوانین استفاده از خدمات سامانه زودکس :

۱. زودکس تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و انتشار هر نوع محتوای سیاسی، غیر اخلاقی و مغایر با هنجارهای اجتماعی باعث حذف حساب کاربر مورد نظر خواهد شد.

2. استفاده از نام و نام خانوادگی حقیقی افراد برای ثبت‌نام در سایت ضروری است و در صورت انتشار کلمات رکیک و الفاظ نامناسب، حساب كاربر حذف خواهد شد.

3. برای ثبت سفارش، ثبت یک شماره معتبر و در دسترس ضروری است.

4. مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه و غیرواقعی مثل نام و نام خانوادگی، آدرس و شماره تماس به عهده کاربر است.

۵. در زودکس همواره سعی کرده‌ایم، با بهترین و معتبرترین مجموعه ها همکاری کنیم. ما در این زنجیره تنها نماینده برای برقراری ارتباط بهینه و موثر میان مشتریان و مجموعه های سراسر کرمان، رفسنجان، جیرفت، سیرجان و بندرعباس هستیم. زودکس مسئولیتی در قبال کیفیت محصولات عهده‌دار نیست اما همواره در تلاشیم با پیگیری و مذاکره با مجموعه ها این مشکلات را به حداقل برسانیم.

6. نشان تجاری زودکس، در اداره کل ثبت شرکت‌ها و اداره کل مالکیت صنعتی به ثبت رسیده و تحت پوشش قانون کپی‌رایت است.

7. تمامی متن ها، طرح های گرافیکی و کدهای به کار گرفته شده در زودکس جزء اموال شرکت «زود رسان کیهان کریمان» محسوب شده و هرگونه کپی برداری، نشر، نمایش، بازسازی و انتقال آن به هر صورت بدون اجازه مالک ممنوع بوده و پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.

رسیدگی به انتقادات و پیشنهادات: 03491090217
پیشتیبانی سفارش: 021 9101 4400 - 034 9101 4400
ساعت کاری: همه روزه 8 الی 24
زودکس، شما مشتریان عزیز رو به فروشگاه ها متصل می کنه تا راحت ترین و سریع ترین خرید آنلاین رو تجربه کنید. فقط در چند دقیقه سبد خریدتون رو از چندین مجموعه تکمیل کنید و در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید.
logo-samandehi enamad
تمامی لوگو ها ، عکس ها و سایر محتوا های قرار داده شده با احترام متعلق به زودکس است و امتیاز استفاده از این اطلاعات تنها برای زودکس مجاز است .