قوانین و مقررات زودکس

قوانین استفاده از خدمات سامانه زودکس :

1. زودکس تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و درج هرگونه موارد سیاسی، غیر اخلاقی و مغایر با هنجارهای اجتماعی باعث حذف حساب کاربر مورد نظر خواهد شد.

2. استفاده از نام و نام‌خانوادگی حقیقی افراد به منظور ثبت‌نام در سایت الزامی است. در صورت مشاهده کلمات رکیک و الفاظ نامناسب، حساب كاربر حذف خواهد شد.

3. هنگام سفارش، ثبت یک شماره معتبر و قابل دسترس برای کاربران الزامی است.

4. مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه و غیر واقعی از قبیل نام و نام‌خانوادگی، آدرس و شماره تماس به عهده کاربر است.

5. در زودکس همواره سعی کرده‌ایم، با بهترین و معتبرترین مجموعه ها همکاری کنیم. ما در این زنجیره تنها نماینده‌ای برای برقراری ارتباط بهینه و موثر میان مشتریان و مجموعه های سراسر کرمان هستیم. زودکس مسئولیتی در قبال کیفیت محصولات عهده‌دار نیست اما همواره سعی کرده ایم با پیگیری و مذاکره با مجموعه ها این مشکل را به حداقل کاهش دهیم.

6. نشان تجاری زودکس، در اداره کل ثبت شرکت‌ها و اداره کل مالکیت صنعتی به ثبت رسیده‌است و تحت پوشش قانون کپی‌رایت است.

7. تمامی متن‌ها، طرح‌های گرافیکی و کدهای به کار گرفته شده در زودکس جزو اموال شرکت «زود رسان کیهان کریمان» محسوب شده و هرگونه کپی برداری، نشر، نمایش، بازسازی و انتقال آن به هر صورت بدون اجازه مالک ممنوع بوده و پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.

درباره زودکس

قسمت فروشگاهی زودکس واسطی بین مشتریان و فروشگاه ها می باشد که به سفارش و ارسال خرید های شما مشتریان عزیز سرعت می بخشد. در حال حاضر زودکس با رستوران ها، فست فود ها، کافه ها، میوه فروشی ها، سوپر مارکت ها و... به صورت قراردادی کار میکند و این خدمات را با سرعت بیشتری درب منزل شما می آورد چرا که بجای تماس های تلفنی با فروشندگان آنها به صورت آنلاین از طریق سیستم متوجه سفارش شما خواهند شد و آماده سازی سفارش شما با سرعت بیشتری انجام خواهد گرفت.

ارتباط با زودکس
پیگیری سفارشات : ۰۲۱ ۹۱۰۹ ۴۴۶۴ پیگیری سفارشات شماره دوم : ۰۲۱ ۹۱۰۱ ۴۴۰۰ شماره دوم پشتیبانی کرمان :‌ 0935 543 1221 رسیدگی به شکایات و پیشنهادات : 0912 884 4262
تمامی لوگو ها ، عکس ها و سایر محتوا های قرار داده شده با احترام متعلق به زودکس است و امتیاز استفاده از این اطلاعات تنها برای زودکس مجاز است .