موقتا تعطیل
پیش سفارش
گل و گیاه ام جی
ثبت نشده
بیشتر
ارسال زودکس
30 دقیقه

کاکتوس

٪14
گلدان افوربیا مرمری
گلدان در رنگ های (سفید-مشکی-طوسی-نقره‌ای-طلایی و رزگلد) قابل سفارش است
گلدان افوربیا تریگونا قرمز
شرایط نگهداری داخل پیج اینستاگرام ام جی پلنت استور یا شماره تماس ۰۹۱۳۹۱۳۳۱۸۰

آپارتمانی

٪14
گلدان فیکوس
گلدان در رنگهای ( سفید - مشکی - طوسی -نقره ای - طلایی و رزگلد) قابل سفارش است
٪2
گلدان آگلونما صورتی
گلدان قابل تعویض در رنگ های (سفید-طوسی-نقره ای-طلایی-رزگلد و مشکی)
٪4
گلدان آگلونما برفی
گلدان این پکیج در رنگ های سفید ، طوسی ، مشکی ، نقره ای ، طلایی و رزگلد قابل سفارش است
فیلودندرون برکین
رنگ گلدان‌را در قسمت توضیحات مشخص کنید (سفید/طوسی/مشکی/نقره ای/طلایی/رزگلد)
٪8
گلدان دراسنا قرمز
٪2
گلدان سانسوریا
گلدان سانچزیا
گلدان کاج مطبق
گیاه کاج مطبق گیاهی از خانواده ی کاج است.گیاه کاج مطبق گیاهی جذاب است که جزء گیاهان آپارتمانی به شمار میرود و به دلیل زیبایی میتوان آن را در اکثر منازل مشاهده کرد.گیاه کاج مطبق گیاهی مقاوم و سرسخت میباشد.همینطور باید بگیم که گیاه کاج مطبق گیاهی با خاصیت تصفیه کنندگی هوا میباشد.این گیاه به طور معمول سالی یک طبقه رشد میکند و هر چه رشد بیشتری پیدا میکند بر ارزش و زیبایی آن افزوده میشود. خرید گیاه کاج مطبق پیشنهادی جذاب برای نگهداری در منازل به شمار میرود.
٪7
گلدان کردلین
گیاه کردلین از دسته گیاهان آپارتمانی می باشد این گیاه ظاهر جذابی دارد رنگ برگ های این گیاه سبز است و هر چه نور بیشتری داشته باشد رنگ برگ های آن قرمز تر و در برخی گونه ها صورتی و بسیار خوش رنگ می شود.اما اگر نور این گیاه کم باشد برگ های آن سبز می شوند و در سایه مطلق نیز به مرور از بین خواهد رفت.
٪13
گلدان اسپاتی فیلوم
اسپاتی فیلوم از گیاهان آپارتمانی سایه دوست می باشد که ظاهری بسیار زیبا دارد.این گیاه برگ های سبز متوسط و پر و روغنی با ساقه های باریک و سبز دارد.گل های این گیاه خیلی شبیه به گیاه شیپوری و به رنگ سفید و بسیار زیبا هستند.زیبای این گیاه آنقدر زیاد است که حتی بدون گل هم خود نمایی می کند .چیزی که باعث شده که تاکیدی بر نگهداری این گیاه در منزل شما باشد مقاومت بسیار بالا و نگهداری آسان و تصفیه کنندگی هوا توسط این گیاه است.
گلدان برگ عبایی
گیاه برگ عبایی یک گیاه زینتی است که میتوانین آن را در منازل خود نگهداری کنین.همچنین باید گفت که زیبایی ظاهری گیاه برگ عبایی باعث شده تا تبدیل به یکی از گیاهان محبوب خانگی شود.گیاه برگ عبایی مقاومت بالایی هم دارد و نیاز به مراقب زیادی ندارد بنابراین برای کسانی که به تازگی میخواهد به نگهداری گل بپردازند و به گونه ای مبتدی محسوب میشوند بسیار مناسب است.عمر گیاه برگ عبایی زیاد است و سالهای متمادی بدون تغذیه و تعویض گلدان در اتاق می ماند.
٪10
گلدان دم روباهی
گیاه دم روباهی از دسته گیاهان بسیار زیباو جذاب و همچنین مقاوم است. گیاه دم روباهی گیاه مقاومی به حساب می آید که همیشه سبز است و به مراقبت کمی احتیاج دارد.برگهای گیاه دم روباهی در تمام طول سال به رنگ سبز روشن خواهند ماند

بونسای

٪3
بونسای جنسینگ
گلدان مخصوص سفالی
برگشت به بالا